Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-11-16 13:09:58

MS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 59
Punktów :   

NOWY WNIOSEK DO MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Gmina Krzeszowice pisze kolejny wniosek do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego !!!!!! Rozmawiałem z Panem Łukaszem Wróblewskim z UM Krzeszowice, potwierdza że prace są prowadzone i do końca listopada wniosek będzie wysłany. Z przyjemnością informuję że aktywność naszych samorządowców znacznie wzrosła, chyba ich przekonaliśmy że warto ratować. Teraz kolej na Pana Ministra, musimy go przekonać do tego żeby dał pieniądze.

Offline

 

#2 2008-11-16 17:17:55

michał82

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: NOWY WNIOSEK DO MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Miejmy nadzieję że wcześniejsze złożenie w.w. wniosku przez Gminę Kreszowice ,znacznie zwiększy szanse na pieniądze dla zamku Tenczyn.
Chwali się równierz to że gmina,wreszcie zaczyna otwierać oczy i jak można wywnioskować z ostatnich jej dzialań powarznie chce się zająć sprawą zamku.

Offline

 

#3 2008-11-18 11:22:09

Domanus

Nowy użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: NOWY WNIOSEK DO MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Ano zajęli się, bo im trochu grunt pod nóżkami zaczyna parzyć. Trzeba przypilnować, żeby Zameczek też coś dostał, bo cosik się mi podejrzana wydaje ta "zwiększona" aktywność urzędników.


Nie Gmina mi wrogiem, jeno Jej zamek przyjacielem..........

Offline

 

#4 2008-11-20 14:00:48

van czyz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 20
Punktów :   

Re: NOWY WNIOSEK DO MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Czyli mimo, że w sprawie Tenczyna toczą się działania prawne wyjasniające kwestię własności i przekazania go Potockim gmina wciąż walczy o pieniadze dla zamku? Dobrze to rozumiem? Jak, tak to ładnie. Z drugiej strony to inwestycja w przyszłość (czytaj w następną kadencję) władz samorządowych
A niech to, wciąż mnie męczy pytanie co Potoccy chcą zrobić z zamkiem...Chociaż jestem z Bielska to wiele razy tam byłem na rowerze...

Offline

 

#5 2008-11-22 19:52:06

MS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 59
Punktów :   

Re: NOWY WNIOSEK DO MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

Do van czyz
Dokładnie tak jest, nasze działania na tyle zmotywowały Gminę że pomimo iż Państwo Potoccy działają w sprawie zwrotu majątku nasi Samorządowcy zaczęli działać w sprawie zamku który nadal jest we władaniu Gminy Krzeszowice. Nie ma prawomocnej decyzji o zwrocie majątku, stan własności się nie zmienił a więc obowiązek opieki nad zabytkiem nadal ciąży nad Gminą ktora wreszcie zaczęła cokolwiek robić w tej sprawie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.showupvip.pun.pl www.hamar.pun.pl www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.paint-online.pun.pl