#1 2009-02-26 11:40:13

MS

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 59
Punktów :   

Krzeszowice One

Piszą o zamku na portalu Krzeszowice One, wywiązała się nawet burzliwa dyskusja.
http://www.krzeszowice.one.pl/archive/2 … l#comments
MS

Offline

 

#2 2009-03-09 13:38:38

silentmeteor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Krzeszowice One

Tenczyn vel Rudno to perła dla wielu zapomniana piękna szczególnie jesienią, którą chciałoby się zachować tylko dla siebie. Od wielu lat jestem "eksploratorem" takich miejsc z dala od zgiełku zapomnianych przez ludzi, przez ludzi małych zapatrzonych w czubek własnego nosa nie potrafiących ogarniać piękna i historii żywej tego miejsca niesamowitego przez każdy aspekt z nim związany.
Przychodzi mi na myśl Priory de serrabonne w Langwedocji i unikatowy trudno dostępny mały niepozorny z zewnątrz klasztor z romańskiego różowego marmuru jaki ujrzałem we wnętrzach z dala od zgiełku i całego świata a droga jak na zatracenie na granice piekła i nieba ciągle nad niekończącą się przepaścią. Było warto "ryzykować życie" własne i własnych dzieci dla tych niezapomnianych chwil.
Ratujmy to co się da dla przyszłych pokoleń. Zycie warte jest nawet wtedy gdy uda się uratować choć jedno istnienie nie poddajmy się niemocy naszych władz patrzących tylko za mamoną i nie potrafiących przyznać się do błędów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 3 skora nialego wilka wow wotlk prot paladin pvp www.pspland.pun.pl www.vampirediaries-xaa.pun.pl www.ft-agh.pun.pl